پیشرفت پروژه در یک نگاه
December 28, 2017

افتتاح بزرگترین نمایندگی فروش سامسونگ در بازار چارسو

بزرگ‌ترین مرکز فروش محصولات سامسونگ روز چهارشنبه ۲۰ بهمن‌¬ماه ۱۳۹۵ همراه با برگزاری مراسمی با حضور مدیران ارشد سامسونگ کره‌ جنوبی و دفتر ایران این شرکت به‌طور رسمی آغاز به کار کرد.
بام سوک هانگ، مدیر سامسونگ در ایران، افتتاح این فروشگاه را گام بزرگی در جهت عرضه محصولات و خدمات متمایز برای مشتریان ایرانی دانست.
هانگ در این مراسم گفت: «این فروشگاه تنها مکانی برای فروش محصولات نیست، بلکه فضایی برای لمس فناوری‌های روز دنیا و تجربه جدیدترین محصولات الکترونیکی سامسونگ است. این فروشگاه ۸۲۰ متری مطابق با آخرین استانداردهای دیزاین و ارائه محصولات طراحی‌شده و هدف از گشایش آن آشنایی هر چه بیشتر مشتریان ایرانی با سبک نوین و هوشمند زندگی (smart home) است. در طراحی این فروشگاه آشپزخانه شبیه‌سازی‌ شده‌ای با محصولات سامسونگ در نظر گرفته شده که امکان ارائه این محصولات در محیطی نزدیک به واقعیت را فراهم کرده است.»
علی جعفریه، مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ در این مراسم اعلام کرد: «امروز به‌جرئت مهم‌ترین روز در سال ۹۵ برای بخش موبایل سامسونگ است. این فروشگاه حاصل زحمات تیم بزرگی از سامسونگ و شرکای ما در بازار چارسو است.»
جعفریه گفت: «سامسونگ نه‌تنها پیشگام در تولید محصولات نوآور الکترونیکی دنیا است، بلکه امروز پیشگام در عرضه‌ی نوین این محصولات است. فروش نوین به معنای ارائه لمس و تجربه محصولات و آشنایی کامل با جزئیات و قابلیت‌های محصول است.»