Stay Connected:

تاریخچه ما

Home فضای تجاری

فضای تجاری بازار چارسو

blank image

بازار چارسو چه چیزهایی را در خود جای داده است؟

بازار چارسو 8  طبقه دارد که طبقه همکف آن شامل فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی است. طبقه اول تا چهارم این مجتمع به فروش محصولات و کالاهای دیجیتال اعم از گوشی موبایل، تبلت، انواع گجت و… اختصاص یافته است. طبقه پنجم شامل رستوران و فودکورت است و در نهایت طبقه ششم مجموعه که بخش فرهنگی بازار چارسو محسوب می‌شود، چندین سالن مختلف سینما با جدیدترین تکنولوژی دیجیتال دارد.

blank image

طبقه همکف، بورس لوازم خانگی و صوتی تصویری

چند برند معروف لوازم خانگی در طبقه همکف نمایندگی رسمی دارند.در بدو ورود به بازار چارسو چشمتان می‌خورد به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر خارجی. انواع لوازم خانگی و صوتی تصویری در این طبقه عرضه می‌گردد که معمولا تخفیف‌های ویژه مجتمع را هم شامل می‌شود.فروشگاه رسمی برند LG، فروشگاه سیب طلایی هوشمند و مرکز فروش برند سامسونگ در این طبقه قرار گرفته‌اند. این فروشگاه‌ها با استفاده از پرسنل مجرب و به صورت تخصصی به معرفی محصولات و لوازم دیجیتال تولید شده خود می‌پردازند و آماده پاسخگویی به مشتریان هستند.

blank image

طبقه اول تا چهارم، بورس کالاهای دیجیتال و لوازم جانبی

از پله‌های برقی که به سمت بالا حرکت کنید فروشگاه‌های ویژه محصولات دیجیتال را می‌بینید. 4 طبقه از مجتمع چارسو به فروشگاه‌های خدمات دیجیتال اختصاص یافته و انواع کالاهای مربوط به این بخش، از گوشی همراه گرفته تا انواع لپ‌تاب و گجت‌های روز دنیا در آن عرضه می‌شود. در واقع از طبقه اول تا چهارم بازار چارسو، فروشگاه‌ها و مراکز تخصصی خرید و فروش و تعمیر انواع موبایل، لپ‌تاب و … قرار گرفته و تنوع بالا و قیمت نسبتا مناسبی را شامل می‌شود.در این 4 طبقه فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های به مراتب بیشتری خواهید دید. اکثر فروشگاه‌ها مختص فروش انواع موبایل و لوازم جانبی مربوط به آن است. بعضی از فروشگاه‌ها مرکز فروش کنسول‌های بازی هستند و در کنار آن انواع بازی‌های محبوب و پرطرفدار را عرضه می‌کنند. می‌توانید دستگاه‌ها و لوازم صوتی موردنظر خود را از فروشندگان تخصصی آن خریداری کنید.